Akce

Výherci losování na Podzimním veletrhu krásy:

 Gratulujeme výhercům!

1. Základní kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltu – Huskova Kateryna

 

2. Breussova masáž páteře + hloubková masáž svalů – Galaktionova Daria

 

3. Úprava a barvení obočí hennou – Terikmurzaeva Albina


Podzimní akce!

Chemický peeling kyselinou fytovou  699,– Кč (800,– Кč)

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.

Rezervace

 

Hloubkové čištění obličeje, krku a dekoltu + ošetření dle typu pleti 599, – Кč (750, -Кč)

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu.

Rezervace

Diamantová mikrodermabraze 599,– Кč (800,- Кč

Je ideálním řešením pro redukci pigmentových skvrn a jizviček po akné. Diamantové obrušování nabízí nechirurgický postup úpravy kůže s použitím sterilních diamantových hlavic, které obrousí vrchní vrstvu kůže a posléze odsají částečky společně s nečistotami a odumřelou kůží. Tento proces odstraní poškozenou tkáň, skvrnky, vrásky, jizvičky po akné a jinou nežádoucí pigmentaci kůže. Dále také čistí a redukuje póry rozšířené a zmírňuje produkci kožního mazu. Díky působení vakua je navíc pokožka stimulována, prokrvena a detoxikována Výsledkem ošetření je zdravá a jemná pokožka. Mikrodermabraze podporuje obnovu a růst nových kožních buněk, což mimo jiné zpomaluje i proces stárnutí pleti.

Rezervace 

Aroma olejová relaxační masáž 599,– Кč (700,- Кč

 Jemná, relaxační masáž s pomocí přírodních olejů. Používá se velmi jemná technika,  při které dochází k celkové harmonizaci těla, duše i mysli.

Rezervace

 

 

Pedikúra, gel lak 749,– Кč (850,- Кč

Rezervace