Anti-age ošetření

Anti-age ošetření

Omládněte pouze jedním bezbolestným zákrokem!

Jedná se o kombinaci hloubkového čištění pleti s neinvazivni mezoterapii a mikrotokovým liftingem.

2 500, Kč     2 000, Kč

Zarezervujte si termín a získejte 20 % slevu s kódem LÉTO

Postup se provádí v několika krocích:

I. Kombinované hloubkové čištění pleti

Kombinace mechanického čištění pleti a ultrazvukové špachtle.

Pomocí speciálních nástrojů se mechanicky odstraní všechny nečistoty z pórů v oblasti T-zóny obličeje.

Ultrazvuková špachtle pracuje na principu jemných vysokofrekvenčních vibrací. Naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně.

II. Neinvazivní mezoterapie

Elektroporace (neinvazivní mezoterapie) je neinjekční metoda péče o pleť. Působení elektrických impulsů na pokožku umožňuje pronikání účinných látek do jejích hlubokých vrstev.

Účinky elektroporace:

  • projasní a omladí pleť
  • zlepší hydrataci a pružnost pokožky
  • vyhladí jemné vrásky
  • stimuluje syntézu kolagenu a elastinu
  • odstraní pigmentové skvrny a barevně sjednotí pleť

III. Mikrotokový lifting

Mikrotoky s nízkou frekvencí a malou silou působí na pokožku, svaly, krevní a lymfatické cévy. Což umožňuje nejen „maskovat“ změny související s věkem, ale také omlazovat pokožku na buněčné úrovni. Během ošetření se zlepšuje metabolismus a buňky se nasycují kyslíkem a živinami. 

Mikrotoky jsou speciální fyzioterapií, jejímž hlavním účelem je oživit pokožku pomocí pulzního ultra vysokého amplitudového proudu a frekvence na kožních buňkách, svalech, lymfatických a krevních cévách.

Impulzní proudy podle jejich vlastností jsou v mnoha ohledech podobné elektrickým impulzům lidského těla, což vede k významnému zlepšení mikrocirkulace krve a zrychlení metabolických procesů.

IV. Alginátová maska

Alginátová maska má antiseptický účinek, odstraňuje podráždění a zarudnutí pleti. Zlepšuje mikrocirkulaci krve a dokáže intenzivně a rychle zvlhčit i suchou pokožku a vrátit jí zdravý vzhled. Redukuje vrásky, poskytuje lymfodrenážní a liftingový efekt.

Vyplňte kontaktní formulář, my se Vám brzy ozveme ohledně termínu ošetření!