• +420 704 412 010

Depilace

Provádíme depilace voskem a depilace cukrovou pastou.

U nás můžete vybrat z těchto možností:

  • depilace lýtek
  • depilace třísel
  • depilace celého těla
  • depilace břicha
  • depilace dekoltu
  • depilace podpaží
  • depilace rukou
  • depilace nohou

Voskem depilujeme nohy. Na ostatní části těla používáme cukrovou pastu.

Depilace horkým voskem

Jedná se o nejčastější metodu odstraňování chloupků na nohou používanou v kosmetických salónech. Na suchou a čistou pokožku se nanese teplý vosk, nechá se chvíli zaschnout a poté se přiloží speciální proužek a zatáhne se.

Nabízíme nejrozšířenější metodu odstraňování chloupků, správně nazývanou jako vosková epilace, a to studeným a teplým voskem.

Používáme vosky nejvyšší kvality s protizánětlivým a zklidňujícím účinkem či s povrchově znecitlivující složkou. Po zákroku následuje důkladné protizánětlivé ošetření pokožky.

Oproti několikaminutovému vytrhávání epilátorem je vosková metoda trvající v řádu sekund nesrovnatelně méně bolestivá a má dloutrvající efekt.

Po depilaci voskem byste se na 24 hodin měli vyvarovat chlorované bazénové vodě, slunění a dopřát pokožce zklidnění.

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou (jinak také cukrová depilace) si v poslední době stále oblíbenější, i přesto, že se v Orientu používá již několik tisíc let. Nahradila z velké části depilaci voskem, protože je šetrnější a méně bolestivá.

Je to způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku odstraňují po směru jejich růstu, tudíž se netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky.

Po vytrhnutí rostou nové chloupky jemnější a řidší, při dlouhodobém používání se jejich výskyt zmenšuje. Běžná aplikace nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž ji zanechá hladkou, čistou a plošně jemnější.

Po provedení depilace se pokožka ošetří dezinfekčním roztokem a hydratačním zklidňujícím tělovým mlékem, které je rostlinného původu a má protizánětlivé a regenerační účinky.

Objednejte se na depilace osobně u nás v salonu anebo telefonním čísle +420 704 412 010.

Ceník depilace cukrovou pastou/teplým voskem

Brazil Lady 700,- Kč
Podpaží 200,- Kč
Třísla 300,- Kč
Hýždě 400,- Kč
Nohy celé 700,- Kč
Lýtka (včetně kolena) 500,- Kč
Stehna 400,- Kč
Ruce po loket 300,- Kč
Záda 800,- Kč
Břicho 300,- Kč
Horní ret nebo brada 100,- Kč
Horní ret + brada 150,- Kč