Frakční mikrojehličková mezoterapie

Frakční mikrojehličková mezoterapie to je nová unikátní metoda provedení kosmetického ošetření, která ohromuje svými výsledky.

Jako základ frakční mezoterapii jsou využité dva směry mikrojehličkování a technika napáže, bez které praktický není možná tradiční mezoterapie. Tat metoda je unikatní, efektivní a bezpečná.

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedná se o mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky či séra.

Dermapen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže.

Dermapen využívá systém automatické vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé. Nedochází k poškozování epidermis, kůže se hojí rychleji a trauma je minimální. Díky rychlým vpichům je bolest minimální.

Ošetřit můžeme celou plochu obličeje, tělo (jizvičky, strie, záda, ruce). Vhodné je rovněž použití na citlivé oblasti – okolí očí, rty i nos. Doba rekonvalescence je minimální. Jehličkové nástavce jsou jednorázové.

Pomocí jemných vpichů vpravujeme do hlubších vrstev kůže ( mezodermu ) sérum s účinnou látkou, která zajistí požadovaný efekt:

– Pleť bude výrazně omlazená a vypnutá díky stimulaci kolagenu a elastinu
– Zlepší se elasticita – pružnost pokožky
-Dojde ke korekci vrásek a jemných linek
-Zmírní se nechtěná pigmentace a hyperpigmentace
– Korigují se jizvičky po akné, neštovicích a striích
– Stáhnou se póry

Viditelně se redukují pigmentové skvrny díky lepšímu rozptýlení nahromaděných melanocytů v podkoží
Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón.
Frekvence ošetření je individuální, obvykle 4–8 ošetření v intervalu 3–5 týdnů.