• +420 704 412 010

Frakční mikrojehličková mezoterapie

Frakční mikrojehličková mezoterapie

Frakční mikrojehličková mezoterapie to je nová unikátní metoda provedení kosmetického ošetření, která ohromuje svými výsledky.

Jako základ frakční mezoterapii jsou využité dva směry mikrojehličkování a technika napáže, bez které praktický není možná tradiční mezoterapie. Tat metoda je unikatní, efektivní a bezpečná.

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedná se o mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky či séra.

Dermapen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže.

Dermapen využívá systém automatické vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé. Nedochází k poškozování epidermis, kůže se hojí rychleji a trauma je minimální. Díky rychlým vpichům je bolest minimální.

Ošetřit můžeme celou plochu obličeje, tělo (jizvičky, strie, záda, ruce). Vhodné je rovněž použití na citlivé oblasti – okolí očí, rty i nos. Doba rekonvalescence je minimální. Jehličkové nástavce jsou jednorázové.

Pomocí jemných vpichů vpravujeme do hlubších vrstev kůže ( mezodermu ) sérum s účinnou látkou, která zajistí požadovaný efekt:

– Pleť bude výrazně omlazená a vypnutá díky stimulaci kolagenu a elastinu
– Zlepší se elasticita – pružnost pokožky
-Dojde ke korekci vrásek a jemných linek
-Zmírní se nechtěná pigmentace a hyperpigmentace
– Korigují se jizvičky po akné, neštovicích a striích
– Stáhnou se póry

Viditelně se redukují pigmentové skvrny díky lepšímu rozptýlení nahromaděných melanocytů v podkoží
Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón.
Frekvence ošetření je individuální, obvykle 4–8 ošetření v intervalu 3–5 týdnů.

stajnerstudio