Intenzivní regenerační ošetření

Intenzivní regenerační ošetření

Sejměte ze svého obličeje únavu a odstraňte estetické nedokonalosti v jedné proceduře!

Jedná se o kombinaci hloubkového čištění pleti s neinvazivni mezoterapii,  RF liftingem, kryoterapii a alginatovou maskou.

 

Postup se provádí v několika krocích:

I. Kombinované hloubkové čištění pleti

Kombinace mechanického čištění pleti a ultrazvukové špachtle.

Pomocí speciálních nástrojů se mechanicky odstraní všechny nečistoty z pórů v oblasti T-zóny obličeje.

Ultrazvuková špachtle pracuje na principu jemných vysokofrekvenčních vibrací. Naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně.

II. Neinvazivní mezoterapie

Elektroporace (neinvazivní mezoterapie) je neinjekční metoda péče o pleť. Působení elektrických impulsů na pokožku umožňuje pronikání účinných látek do jejích hlubokých vrstev.

Účinky elektroporace:

  • projasní a omladí pleť
  • zlepší hydrataci a pružnost pokožky
  • vyhladí jemné vrásky
  • stimuluje syntézu kolagenu a elastinu
  • odstraní pigmentové skvrny a barevně sjednotí pleť

III. Radiofrekvenční lifting

Účinek RF liftingu je založen na radiofrekvenčním působení teplem na kožní buňky a horní podkožní vrstvu. Bylo prokázáno, že vystavení vysokofrekvenčním a nízkoenergetickým proudům je účinné a bezpečné pro obnovu struktury a funkcí pokožky. 

V důsledku hloubkového zahřátí pokožky se tuková podvrstva ztenčuje, cévy se reflexně rozšiřují a se zrychlením průtoku krve se zrychluje látková výměna v kůži. 

Hlavní jsou ale přeměny, ke kterým u kolagenu dochází: mění svou strukturu – dlouhá natažená vlákna spojující dermis a epidermis se stahují a pokožka získává zpět pevnost a pružnost. 

V důsledku toho jsou kontury obličeje znatelně zpevněné, obočí se zvedne, nasolabiální rýhy jsou méně výrazné, pleť se stává pružnější na dotek, vyrovnává se tón pleti a odstraňují se tmavé kruhy pod očima.

IV. Kryoterapie

Kryoterapie je účinná metoda omlazení pokožky obličeje extrémním chladem.

Ošetření obličeje chladem stimuluje syntézu nových molekul kolagenu a kyseliny hyaluronové, což vede ke zlepšení reliéfu pokožky.

Pod vlivem chladu dochází k výrazné vaskulární reakci, díky níž se zrychluje metabolický proces a zlepšuje krevní oběh. Zvyšuje se zásobování všech buněk kyslíkem. 

Kryomasáž podporuje buněčnou obnovu a omlazení pleti.

V. Alginátová maska

Alginátová maska má antiseptický účinek, odstraňuje podráždění a zarudnutí pleti. Zlepšuje mikrocirkulaci krve a dokáže intenzivně a rychle zvlhčit i suchou pokožku a vrátit jí zdravý vzhled. Redukuje vrásky, poskytuje lymfodrenážní a liftingový efekt.

Zarezervujte si termín a získejte 20 % slevu s kódem LÉTO

2 500, Kč     2 000, Kč

Vyplňte kontaktní formulář, my se Vám brzy ozveme ohledně termínu ošetření!