NU SKIN

Nu Skin přináší převrat v průmyslu výrobků pro zdraví a krásu pomocí produktů, které nabízejí komplexní anti-agingové řešení.

1984 – POUŽITÍ PŘÍRODNÍCH ZVLHČUJÍCÍCH LÁTEK (KYSELINY HYALURONOVÉ A SODÍKU PCA) NAMÍSTO MINERÁLNÍCH OLEJŮ
Společnost Nu Skin® byla jednou z prvních, která představila sérii produktů využívajících přírodní zvlhčující látky (kyselina hyaluronová a sodík PCA), které pomáhají udržet vaši pokožku hydratovanou a pružnou. Tyto látky jsou, na rozdíl od minerálních olejů, které mohou ucpávat vaše póry, mnohem kvalitnější a vaší pleti neškodí.

1996 – VĚDA PHARMANEX® & PROCES KVALITY 6S
Více než 100 specializovaných vědců a spolupráce s více než 32 vědeckými institucemi po celém světě umožňuje výzkumně-vývojovému týmu Pharmanex® vyrábět produkty, které nastavují nový průmyslový standard. Pharmanex® vytvořil Proces kvality 6S, aby zajistil, že ve všech fázích vývoje a výroby produktů jsou dodržovány ty nejvyšší standardy kvality. Označení 6S zahrnuje Selekci, Spolehlivé zdroje, Složení, Standardizaci, Sledování bezpečnosti a Stvrzení kvality.

1998 – SPOLEČNOST NU SKIN® ZÍSKALA PHARMANEX®
Rozpoznáním obrovské příležitosti k vytvoření komplexního přístupu proti stárnutí, koupila společnost Nu Skin® společnost Pharmanex®, čímž získala do svého portfolia produktů řadu nových výživových doplňků.

1999 – AHA
Systém 180°® Anti-Ageing System společnosti Nu Skin byl v době svého představení v roce 1999 prvním svého druhu. Tento systém potlačil proces stárnutí pleti urychlením přirozeného procesu odstraňování vrchní vrstvy odumřelých buněk pokožky za použití alfa-hydroxykyselin, a to za pouhých sedm dní.

Společnost Nu Skin® posunula současnou vědu na úroveň, kdy již nehledá příznaky stárnutí, ale zaměřuje se na základní zdroje stárnutí. Tento inovativní přístup je výsledkem zkušeností mnoha let výzkumu pokožky a rozvoje nutričních věd, na němž se podílely největší výzkumné kapacity z celého světa. S našimi výrobky, které nabízejí komplexní řešení v péči proti stárnutí, děláme revoluci v průmyslu zdraví a krásy.