Oligodermie

Produkty Oligodermie už 40 let pomáhají ženám vypadat skvěle v každém věku. Francouzskou kosmetiku Oligodermie založil Dr. Jean-Jacques Legrand, který položil základy estetické medicíny. V Paříži otevřel vůbec první kliniku estetické chirurgie na světě.

Vyřešte s námi problémy Vaší pleti!

• Anti-Age Intensive. Ve věku 30-45 let kůže začíná ztrácet svou přirozenou regenerační schopnost. Vzniká potřeba vyplnit vrásky a pleť zpevnit. Řada Triple action Anti-Ageing Intensive Care navrátí kůži plnost, pružnost a pevnost.
• Anti-Age Preventive. Nikdy není příliš brzy pro prevenci a zmírnění prvních příznaků stárnutí. Specifické anti-ageing produkty působí preventivně, stimulují buněčnou obnovu a posilují přirozenou obranyschopnost kůže. Pomáhají zachovat jas a svěžest pleti.
• Suchá pleť. Pleť s nedostatkem kožního mazu je často jemná, postrádá pevnost. Vypadá suchá a unavená. Má nízkou obranyschopnost. Suchá kůže potřebuje hloubkovou hydrataci, ale také výživu. Řada pro suchou pleť zajišťuje zvýšení hydratace, zlepšení lipidové bariéry pleti, revitalizuje ji a zároveň chrání.
• Citlivá pleť. Pokožka snadno reaguje na chlad, povětrnostní vlivy a znečištění. Snadno se podráždí a zarudne, je tenká a křehká. Řada pro citlivou pleť je speciálně vyvinuta z nejjemnějších složek. Utišuje a zklidňuje podrážděnou pokožku.
• Mastná a problematická pleť. Staráte se o pleť s nadměrnou produkcí mazu? Tvář se leskne, póry jsou rozšířené, make-up nevydrží celý den. Kůže postrádá jemnost a objevují se nedokonalosti a černé tečky / komedony. Tento typ pleti je třeba pravidelně hloubkově čistit. Řada pro problematickou pleť pomůže pleti udržet rovnováhu a redukovat kožní maz.
• Normální/unavena pleť. Pokožka je pružná a hladká, má pravidelnou texturu a je dobře hydratovaná. V náročnějších obdobích může mít sklon se více mastit nebo naopak vysušovat. Je vhodné podporovat hydrataci pleti a chránit ji před vnějšími vlivy. Řada pečujících produktů pomáhá udržet rovnováhu a zachovat jemnost pleti.
• Pigmentové skvrny mohou vznikat z různých příčin, ale mezi hlavní faktory se řadí časté slunění, hormonální nerovnováha i přirozené stárnutí kůže. Rozjasňující řada Actiwhite® účinně a trvale zesvětluje a sjednocuje pleť.
• Oční okolí. Pleť kolem očí je jemná a tenká. Jako první se zde objevují známky stárnutí a proto je potřeba očnímu okolí věnovat specifickou péči. Intenzivní péče o oční okolí projasní Váš pohled, zjemní vrásky, vyhladí otoky a zesvětlí tmavé kruhy.

Značka Oligodermie letos oslaví 40 let. Řada pro domácí péči staví na stabilních základech profesionálních kosmetických přípravků. Veškeré patenty a technologie pocházejí z vlastní laboratoře, což zajišťuje nejvyšší kvalitu.

Zobrazení 1–12 z 26 výsledků