Masáž lávovými kameny

Vezmete-li do rukou hrst ledajakých kamenů, pravděpodobně to s vámi vůbec nic neudělá. Ovšem lávové kameny v rukou zkušeného maséra vás dokáží dokonale uvolnit a můžete si tak užít skvělý relaxační zážitek.

Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni ve speciální nádobě a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Teplo má uklidňující účinky na nervová zakončení, zvyšuje průtok krve do tkání a svalů, čímž snižuje nepříjemné pocity napětí a bolesti. Při masáži nedochází k extrémním teplotním výkyvům v těle a navozuje se maximální pocit uvolnění.

Během masáže lávovými kameny je klient uveden do hlubokého stavu relaxace, který mohou někteří přirovnávat i k pocitům snění ve spánku.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Síla přímo ze sopky

Láva je roztavený horninový materiál neboli magma vystupující sopečnými jícny nebo podél zlomů a prasklin a rozlévající se na zemském povrchu. Teplota lávy je asi 700 až 1200 °C, obsahuje krystaly, tekuté fáze i plyny.

Síla lávových kamenů vznikala už v lůně sopky, odkud byla horká hmota vyvržena a na povrchu následně ochlazena. Lávové kameny, čediče vulkanického původu, používané na masáž jsou hladké a mají různé velikosti.

Chcete-li zjistit další informace, které vás zajímají, můžete nám zavolat na naše telefonní číslo: +420 704 412 010 nebo navštívit Štajner Studio nejlépe v domluveném čase.