O nás

O Nás

Kosmetický salon Štajner studio nabízí různé kvalitní kosmetické služby pro vaši krásu.
Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti a pro každého klienta sestavují individuální program na kosmetické služby.
Použití vysoce kvalitních kosmetických přípravků zaručuje důvěru v žádoucí výsledek.

Neustále sledujeme nové technologie a produkty v kosmetickém oboru a naši specialisté se účastní školení, seminářů a kurzů. Díky tomu nabízíme vysokou kvalitu našich služeb.

Proč Štajner studio:

Naši specialisté se účastní školení, seminářů a kurzů

Máme dlouholetou profesionální zkušenost v kosmetickém oboru, dbáme na bezpečnost a kvalitu, upřednostňujeme individuální přístup ke každému klientu

Využíváme nové technologie a hypoalergické kosmetické přípravky

V naší práci používáme pouze osvědčenou kosmetiku nejvyšší kvality od předních světových značek: ODA, Arcaya, Dermacur, PB serum, MD:CEUTICALS, Soskin Paris, Timecode, BrowHenna, RefectoCil

Každoměsíční akce na různé procedury

Možnost objednání výrobků v našem e-shopu

Máme lidové ceny

Ponořte se do atmosféry péče, krásy a relaxace. Salon Štajner studio uchová vaše mládí, krásu, a to vše v příjemné atmosféře, za pomocí citlivé péče a srdečnosti.
Rádi Vás přivítáme v našem salonu.

«Na vlastní kůži: Kam na úpravu obočí? Vyzkoušely jsme!»

Editorka Irena, 42 let
Salón: Štajner studio, Klimentská 20
Metoda: Trhání obočí a barvení hennou

Přiznám se, že úprava obočí nepatří mezi mé oblíbené procedury a vyhýbám se jí v salónech i doma. Protože to bolí a nechci riskovat, že kvůli tvaru a výrazné barvě budu vypadat permanentně udiveně nebo naštvaně.
V salónu Štajner mě nicméně potěšili, a to vlastně dvojnásobně. Zaprvé, vytrhávání klasickou pinzetou proběhlo neuvěřitelně rychle a skoro nebolelo, za což jsem měla chuť zkušené kosmetičce líbat ruce. A to byla velmi, ale velmi precizní a nedovolila ani tomu nejmenšímu chloupku, aby kazil dokonalé linie. A za druhé mě překvapila samotná henna. Vybrala jsem si ji záměrně, protože se v poslední době snažím do těla dostávat co nejméně chemie. Obarví obočí a lehce i kůži pod a navíc vyživí. Barva vydržela intenzívní skoro tři týdny. Chce to se obarvenému obočí při odličování a mytí trochu vyhýbat, ale to je to nejmenší. Cena 400 Kč za úpravu a barvu je skvělá. A milá atmosféra samotného salonu a okolního Starého Města v Praze už je jen takovou milou příjemností navíc.