Ošetření pleti galvanickou žehličkou

Ošetření pleti galvanickou žehličkou

Procedura sestává z dvou fází – čistící a pečující. V první fází se aplikuje speciální vodivý gel pro čištění, v druhé fázi pak speciální výživný gel, který bojuje s vráskami a zásobuje pleť potřebnými vitaminy a živinami.

Galvanická žehlička pronikne do všech vrsten kůže (kam nepronikne žádný kosmetický přípravek), způsobí tam elektromagnetické pole, dojde k vzniku vibrací a uvolní se veškeré nečistoty, které se vyskytují v naší pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Tzn., že u ženy nad 30 let je nejen fáze hlubokého čištění, ale i štěpení buněk. Pleť se donutí pracovat. Pokud je žena mladší 30 let, tak žehlička čistí hloubkově od všech nečistot a toxických látek.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštílí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, hloubkověji ji vyčistí, otevře a způchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky a aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak „obličej dýchá“ a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.